Beczki termos z kranem

Beczki termos z kranem

To idealne rozwiązanie dla piwowarów, którzy zacierają brzeczkę metodą dekokcji. Beczki termos doskonale zastąpią kartony wypełnione styropianem lub lodówki turystyczne. Utrzymanie temperatury będzie prostsze a dzięki wbudowanemu kranikowi pobranie do ponownego podgrzania części zacieru ułatwione. Kranik pomoże również przy późniejszym zlewaniu brzeczki. Piwo dwu- , trzywarowe będzie teraz prostsze w wykonaniu!

Mogą się również przydać w trakcie przygotowania wody do wysładzania. Przed zakończeniem zacierania należy przelać wodę o odpowiedniej temp. do beczki termos następnie w odpowiednim momencie odkręcić kranik i przeleć młóto wodą. Bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które nie posiadają dużego garnka do podgrzania wody.

 

Beczka termos to specjalnie skonstruowana beczka, z dobrą izolacją, której zadaniem jest utrzymywanie temperatury cieczy będącej w środku (temperatury zimnej jak i ciepłej). Mają wiele zastosowań. Często używane są na treningach sportowych do utrzymywania niskiej temperatury napojów dla sportowców.


Produkt również dostępny on-line w sklepie spiritferm.biz -> tutaj ->

Beczki termos
Dostępne pojemności: 17L, 27L, 43L

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *